ÇOKLU KABLO DAĞITIMINDA YENİ ÇÖZÜM!


Ailenin yeni üyesi  5.08mm ray tipi katlı soket klemens, pano içi çoklu kablo dağıtımında ve çoklu dağıtımın gerekli olduğu tüm sistemlerde kullanılmak üzere tasarlandı. Amacımız panolarınızda size katlı yapı sayesinde yer avantajı ve daha çok bağlantı imkanı, bir tarafı sabit bir tarafı soketli yapısı sayesinde ise kolay bağlantı kurma ve koparma olanağı sunmak. Üstelik 2,5mm ray klemens yerine de kullanılabiliyor!

Modüler birbirine geçen sistemimiz sayesinde başa ve sona sonlandırıcıları yerleştirdiğiniz sürece aralarına istediğiniz miktarda göz ekleyerek klemensinizi oluşturabilirsiniz. (Biz bir adet klemenste iki ayağın taşıma gücünü aşıp bel vermemesi için 16 gözden fazlasını önermiyoruz, ama istediğiniz miktarda klemensi yan yana kullanarak sınırsız sayıda göz elde edebilirsiniz.) Stok renklerimiz olan yeşil, mavi ve turuncu renklerinden farklı kombinasyonlar yapabilir, sisteminizin bağlantı noktalarının daha net ayırt edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yüksek miktarlı siparişlerde gri, siyah ve kırmızı ve ya talep ettiğiniz farklı bir rengin üretimi mümkün. 

Klemensinizi panoya  yerleştirmek de artık çok kolay! Herhangi bir vidalama işlemine ya da herhangi bir ray distans kullanımına ihtiyacınız yok. Bu ürün zaten kendiliğinden ray distanslı! T ve U raylara uyumlu tasarımıyla size pratik ve başka bir üründen, aparattan bağımsız bağlantı imkanı sunuyor.

Kullanımı kolay ve işlevsel yeni ürünlerimizden haberdar olmak için Mega Radar’la bağlantıda kalın!