Hakkımızda

  Hikayemiz

  Mega Radar 1996’dan beri Türkiyede’ki tek yerli baskılı devre klemensi üreticisi.

  3 nesildir sağlam adımlarla kurumsallaşarak ve üretim kapasitesini arttırarak gelişen aile şirketinin yüzlerde gülümseme yaratan bir başarı hikayesi var. Firma sahipleri 40 yıl önce işçi olarak çalıştıkları fabrikada diktikleri erik ağacının meyvelerini şimdi o fabrikanın sahipleri olarak yiyor, heybetli ağacın gölgesinde oturup ailenin yeni nesil üyeleriyle birlikte yarattıkları sağlam kurum kültürünü nasıl daha iyi bir seviyeye çıkarabileceklerini konuşuyorlar. Genç neslin de aileye katılmasıyla birlikte, enerji, yenilikçi fikirler, dünyaya açılma ve dijital çağa ayak uydurma becerisi teknik ve tecrübe ile birleşti. Anlayacağınız Mega Radar eskisinden de güçlü ve vizyoner, aynı zamanda her zamanki gibi ilkelerine sıkı sıkıya bağlı. Kurulduğu günden beri tüm kullanıcılarında oluşturduğu “kaliteli ürün ve güvenilir hizmet” algısının sarsılmaz olması için gösterdiği çaba, tercih sebebi olmasındaki en önde gelen sebepler arasında.

  Mega Radar, uluslararası standartlarda üretim yapan, her koşulda ürününün arkasında duran, güvene ve samimiyete dayalı uzun soluklu işbirlikleri kuran, kalite ve hizmet standardını hep en üst seviyede tutan, odağı müşteri memnuniyeti olan bir firma. Türkiye’deki tek yerli baskılı devre klemensi üreticisi olmasının avantajlarından olan hızlı ürün sevki, stok tutma, satış sonrası hizmete verdiği önem, ihtiyaca yönelik tasarım&ürün geliştirme, iade/değişim ve ödeme kolaylıkları gibi özellikler ise tercih sebebi olmasındaki diğer faktörler arasında yer alıyor.

  Hedef ve İlkeler  Müşteri memnuniyeti ilk önceliğimizdir.

  Yaptığımız işin kalitesine kendimizi adar, tutkumuz ile fark yaratırız. Müşterilerimizin beklentilerine en kısa zamanda, en doğru şekilde, kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize şeffaflık, saygı, adalet ve eşitlik çerçevesinde yaklaşırız. Her koşulda ürünlerimizin arkasında durmak, satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak en büyük ilkemizdir.

  Mutlu bir çalışma ortamı yaratmak için çabalarız.

  Çalışanlarımıza dürüst, adil, mutlu, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlarız. Çalışanlarımızın yeteneklerinden azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak, iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak hedefimizdir. Yeniliği destekler, yaratıcılığı ödüllendiririz. Mutlu ve verimli çalışmanın üründe ve hizmette kaliteyi getirdiğinin bilincindeyiz.

  İş ahlakı ve dürüst çalışma prensibimizdir.

  Müşteri ve tedarikçilerimizle ilişkilerimizde adil, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

  Dünyaya, insana ve hayvana duyarlı davranırız.

  Tüm canlılar bizim için önemlidir. İnsan hakları, hayvan hakları, doğanın korunması ve eğitim konularında duyarlı davranırız. Sivil toplum kuruluşlarında, dünyaya ve canlılara yarar sağlayacak faaliyetlerde rol almaya çalışırız.

  Sertifikalarımız

  1996'dan beri çözüm ortağınız bizleriz ve bununla grurluyuz.

  tse rohs ce eac

  Distribütörler

  ref

  Referanslarımız

  ref