YENİ KABLO BİRLEŞTİRİCİ KLEMENSLERİMİZLE TANIŞIN!

             

 Mega Radar  olarak her zaman sizlere kullanım kolaylığı sağlayacak kablo bağlantı elemanı tasarım ve üretimi yapmaktayız. Bu konuda yeni ürünlerimiz 5.08mm katlı kablo birleştirici ve 7.62mm kablo birleştirici de birer istisna değiller.

               Katlı kablo birleştirici ile amaçladığımız, dar alanları tasarladığımız katlı yapıyla daha verimli kullanmanız. Ayrıca soketli sistemimiz sayesinde kablolarla tekrar tekrar uğraşmadan da bağlantıyı kurup, koparmak çok kolay! Pano içi bağlantı elemanı olarak kullanabileceğiniz 5,08mm katlı kablo birleştirici, ray klemens yerine kullanılabiliyor ve erkek klemens sabit, dişi klemens geçmeli yapısıyla ray klemense göre kullanım kolaylığı sağlıyor. Peki, sisteminizin herkes tarafından anlaşılır olmasını mı istiyorsunuz? Örneğin 6’lı bir kablo birleştiriciyi farklı renklerdeki soketlerimizle çok daha anlaşılır bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu 6‘lı kablo birleşticiye 1 adet 2’li turuncu soket taktığınızı ve bu sokete faz kablolarını bağladığınızı düşünün. Onun yanına bir de 2’li yeşil soket takıp bu rengi de rölelere atayın, yanına bir 2’li de termostatlar için mavi soket atadığımızı düşünelim. Bu şekilde artık uzaktan baktığınızda bile hangi akımın nereye gittiğini göreceksiniz. Turuncu soket faz, yeşil soket röle ve mavi soket de termostat. Bu sizin ayrıyetten bir sigorta ekleme ihtiyacınızı da ortadan kaldıracaktır. Elektriği kesmek istediğinizde sadece faz için atadığınız turuncu renk soketi çıkartmanız yeterli! Bu şekilde bağlantılarınız hep kendini açıklayan nitelikte olacak ve müşterileriniz de buna alıştıktan sonra hep sizin renk sisteminizle çalışıp kolayca bağlantılarınızı anlayacaktır.

               7.62mm, 3.81mm ve 5.08mm kablo birleştiricilerle aynı işlevi görüyor fakat size 16 Ampere ve 400 Volt’a kadar bağımsız bağlantı olanağı sunuyor. Tüm kablo birleştiricilerimiz, piyasadaki benzer ürünlerde bulunan yandan kulakçıklar yerine ortasındaki sabitleme deliğinden özel saç vida ile (farklı vidalar kısa devreye sebep olabilir, özel vidayı sorunuz) istediğiniz yere sabitlenebiliyor ve yerden tasarruf sağlıyor. Tüm kablo birleştiricileri kendi üretimimiz olan ray distanslar sayesinde T ve U raylarda da kolaylıkla kullanılabilirsiniz.

               Çözüm ortağınız olarak işinizi kolaylaştıracak, küçük detaylarla fark yaratacak ürünlerimize yenilerini eklemeye devam edeceğiz. Sizin de çözüm bekleyen bir ihtiyacınız varsa Mega Radarla bağlantıda kalın!